ویزیت آنلاین لیزر CO2

ارسال سوال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام

  پسر ۲۸ سال – جوش از ۱۷ سالگی – مصرف رو آکوتان ۳ مرتبه و آخرین مرتبه ۱ سال پیش با دوز ۸۰ روزانه به مدت ۶ ماه و به تدریج مقدارش تا روزی ۲۰ در روز کم شد و این بار باعث رفتن چربی و درمان آکنه مزمن من شد. البته من به این نتیچه رسیدم خود ارضایی به شدت روی من تاثیر میزاره! تاثیری که تزریق آمپول تستترون نداره و این آمئول باعث جوش در من نمیشه ولی خود ارضایی میشه. استفاده از قرص لتروزول و کاهش استرادیول تاثیر خوبی تو جوش داشت!؟

  من بیشتر سعی می کنم جدیدترین مقالات و روش ها رو از ncbi مطالعه کنم و اگر بتوانم خودم انجام دهم. و سری آخر رو اکوتان خوردن از این طریق بود

  در حال حاظر با توجه به وضعیت صورتم و مقالات و بررسی هایی که کردم صورت من فقط از طریق CO2 fully ablative laser resurfacing بهبود پیدا می کنه و فکر نکنم فرکشنال تاثیر خواصی بگذارد و همچنین انجام سابسیژن.
  همچنین مقاله ای خوندم که انجام این روش بر روی اسکالپ پوست سر باعث بهبود مو ها و ریزش میشه! و اینکه من بر روی اسکالپ به شدت جوش می زدم. پس تمایل دارم که کل اسکالپ هم واسم ساب و co2 fully ablative انجام بشه.

  1. دکتر حجازی‌نیا، از متخصصان پوست کلینیک بهروز به سوال شما پاسخ می‌دهند:
   خیلی خوبه که با مقالات جدید اشنا هستید.
   بهتر هست معاینه بشید و بسته به میزان جوش‌های فعال و اسکارهای صورت بهترین روش درمانی رو به همراه مشاوره متخصص پوستتان تعیین کنید.