ویزیت آنلاین پلکسر (PLEXR) – جوانسازی

ارسال سوال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام.من ۴۳ ساله هستم و نیاز به بلفاروپلاستی دارم.روش جراحی را نمیپسندم.سوال من این است که در مرکز شما انجام این عمل با پلکسر صورت می گیرد یاخیر؟ در صورت انجام کدامیک از ددکترهای مرکز انجام میدهند و اینکه با توجه به نو بودن روش آیا تجربه کافی در این زمینه وجود دارد یاخیر؟ با سپاس از پاسخگویی شما.

  1. دکتر سعیدی از متخصصان پوست و موی کلینیک بهروز به سوال شما پاسخ می‌دهد:
   پلکسر در کلینیک بهروز موجود است اما برای درمان مشکلات خفیف مورد استفاده است. نیاز به ویزیت و مشاوره دارید.

 2. باعرض سلام
  من ۶ سال پیش عمل بلفاروستی انجام دادم ولی بعد از زمان کمی درچشم راستم افتادگی محسوسی دارد که باعث شده این چشمم خیلی کوچکتر از چشم چپ دیده شود وهم اینکه دربیشتر مواقع حالت سنگینی روی این چشمم دارم از طریق سایت شما با دستگاه پلکسر آشنا شدم آیا این دستگاه این اشکال را می تواند برطرف کند واگرمیشود دوران نقاهت آن چه زمانی است ؟ با توجه به اینکه من شاغل هستم

  1. دکتر حمیدرضا شفیعی از متخصصان پوست و موی کلینیک بهروز به سوال شما پاسخ می‌دهد:
   پلکسر را برای درمان چروک‌های زیر و دور چشم، به خصوص در ناحیه پلک فوقانی توصیه می‌کنم. البته اگر مشکل چشم ما چروک باشد ما پلکسر را توصیه می‌کنیم. مشکلاتی که به صورت پف پلک بروز می‌کنند و یا چربی پشت پوست ذخیره دارد، پلکسر راه درمان مناسبی نیست و ممکن است به سرعت مشکلات بازگشت داشته باشد و بهترین راه درمان همان بلفاروپلاستی است. در درمان با پلکسر هم پوست به مدت ده روز ملتهب و قرمز خواهد بود.