جراحی زیبایی

جراحی بینی

حتما همه شما هم شنیده­اید که کشور ما بالاترین میزان تقاضا برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی را در اختیار دارد. علاقه به انجام این جراحی در میان افراد و اقشار مختلف باعث شده است که ایران، از این حیث بر سر زبان بسیاری از جراحان زیبایی جهان باشد تا جایی که گاهی، مراجعه کنندگانی از خارج از مرزهای کشور برای انجام این عمل از متخصصان کشورمان کمک میگیرند. به دلیل این اقبال و علاقه مردم به جراحی بینی، گاهی افراد غیرمتخصص و سودجو این عمل را در شرایط غیراستاندارد و خطرناک در کشور انجام میدهند. کلینیک بهروز افتخار دارد، که با همکاری و همراهی پزشکان حاذق و متخصص، پذیرای بیماران محترم و پاسخگوی سوالات مراجعه کنندگان باشد.

جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

یکی از اصلی­ترین علائم بالا رفتن سن، تغییر شکل پلک­ها و شل شدن، افتادگی و ایجاد پف در آنها پلک­ها است. تصویری ناخوشایند که زیبایی چشم­ها و ابروها را تحت تاثیر خود قرار می­دهد و باعث مراجعه متعدد بیماران به مراکز درمانی و زیبایی می­شود.  در بعضی از مواقع، افتادگی پلک­ها باعث سنگینی روی چشم­ها است و حتی گاهی در بینایی بیمار نیز تاثیر منفی دارد.گرچه روش­هایی چون، تزریق بوتاکس یا لیفت صورت با نخ، از درمان­های پرطرفدار میان مراجعه کنندگان به کلینیک بهروز است؛ اما در واقع عمل جراحی بلفاروپلاستی به عنوان تاثیرگذارترین و نهایی­ترین درمان درافتادگی پلک­ها مطرح است.

در بلفاروپلاستی، جراح، پوست و چربی اضافه پشت پلک را با ظرفت از پلک جدا میکند. این عمل جراحی معمولا تحت بی­حسی موضعی انجام می­شود. جراح گاهی ترجیح میدهد که ضمن انجام بلفاروپلاستی اعمالی چون لیفت ابروها، فیکس کردن غدد اشکی، تزریق چربی و اعمالی نظیر اینها را برای بیمار انجام دهد که این موارد در جلسه مشاوره با بیمار مطرح می­شود.

در حال حاضر یکی از بهترین و حاذق­ترین پزشکان کشور این جراحی ظریف را در کلینیک بهروز انجام میدهد. برای دریافت مشاوره و انجام این عمل، ما در کنارتان هستیم.