اگزیمیا و LPG

جدیدترین روش غیر تهاجمی پیکر تراشی در جان دستگاه لاغری اگزیمیا است، که به تازگی بهترین از نوع خود در اروپا معرفی
شده و در درمان چاقی های موضعی بسیار موفق بوده است. این دستگاه همزمان بر روی کاهش سایز و سلولیت تمرکز و فعالیت میکند. اگزیمیا مکانیزمی دارد که شدت اکسیژن رسانی و متابولیسم را در بافت افزایش می دهد.
دو روش التراپوریشن و آندولیفت به شکل همزمان بر روی بافت های چربی شما تاثیر خواهند گذاشت. اولتراپوریشن برای حذف
چربی ها به کار گرفته می شود و آندولیفت هم برای مبارزه با افتادگی و شل شدن پوست و بافت تاثیر گذار است.
به وسیله اولترا پوریشن امواج بی ضرر اولتراسوند را به عمق بافت چربی می تابانیم. اولترا سوند باعث آب شدن چربی ها و تغییرحالت آن از جامد به مایع می شود. با تغییر حالت چربی های ناخواسته در درون بافت های سلولی آنها را آماده می کنیم تا باحرکات ماساژی از بافت های های همبند زیر پوست جدا شوند و در نهایت بافتی یک دست ایجاد می کند.
بعد از اثرگذاری التراپوریشن با استفاده از آندولیفت چربی های موجود را به سمت غدد لنفاوی هدایت می کنیم.آندولیفت دارای
مکانیزم ماساژ های عمقی است و از دو سیستم مغناطیسی و مکانیکی همزمان بهره می برد.آندولیفت ضمن ایجاد فشار لازم برایهدایت چربی های مایع با ایجاد وکیوم و حرکات ممتد باعث بالا رفتن استحکام بافت و در نتیجه لیفت و زیبایی عضلات می شود.
کار با دستگاه اگزیمیا بر روی اندام هایی چون شکم و پهلو ران بازو و باسن انجام می شود در پروسه کاهش سایز با اگزیمیا انجام تمرینات ورزشی و رژیم لاغری سرعت اثربخشی را دوچندان کرده و نتیجه رضایت بخشی برای بیمار به همراه خواهد داشت.

ال پی جی:

دستگاه لاغری ال پی جی درمانی بدون درد ایمن و موثر است که در درمان سلولیت نق دارد . با دستگاه ال پی جی پوست ناحیه مورد نظر را ماساژ می دهیم. تا خون رسانی و گردش لنفاوی بهبود یابد و سلول های چربی تجزیه شود. ماساژ با دستگاه ال پی جی تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند و پوست افتاده را سفت و کشیده می کند.
نواحی قابل درمان:
-ران
-باسن
-اطراف لگن
-سلولیت پهلو
-پوست شل و افتاده
اگر تمایل دارید که بخش خاصی از بدن لاغر شود و یا خاصیت کشسانی پوست بعد از کاهش وزن به بدنتان بازگردد ال پی جی
روش مناسبی برای شماست.
فراموش نکنید که برای حفظ نتایجی که با استفاده از دستگاه ال پی جی و اگزیمیا بدست می آورید باید ورزش منظم و رژیم
غذایی متعادل و در صورت لزوم تکرار درمان را برای حفظ نتایج فراموش نکنید و به مقدار کافی آب بنوشید.

نکته: قبل از شروع اگزیمیا و یا ال پی جی توصیه می کنیم که ابتدا توسط متخصصین تغذیه کلینیک تخصصی بهروز ویزیت شوید.آنالیز کامل بدن و تست سلامت سنج قبل از شروع درمان اگزیمیا و ال پی جی توسط دستگاه های پیشرفته و به روز کلینیک تخصصی بهروز توصیه می شود.
ضمنا به عنوان درمان کمکی مراجعه به متخصص طب سوزنی و افزایش متابولیسم و کاهش اشتها و نیز درمان موضعی با امبدینگ می تواند همراه استفاده از اگزیمیا نتایج درخشان تری را برای شما به ارمغان بیاورد.