درباره کلینیک

کلینیک بهروز در زمستان سال ۱۳۹۴ با هدف ارتقای سطح خدمت رسانی به بیماران محترم، توسط دکتر بهروز باریک­ بین تاسیس شد.

با بالارفتن تقاضا برای دریافت خدمات زیبایی در کشور، مراکز مختلفی برای پاسخگویی به سیل درخواست اعمال زیبایی پدید آمده است، اما متاسفانه این کلینیک‌ها و مراکز، در بسیاری از موارد دارای کیفیت­ لازم نیستند و یا توانایی ارائه خدمات مطابق استاندارد و روشهای قابل قبول، به بیماران را ندارند. مراکزی که اگر نگوییم خسارتهای جبران ناپذیر پزشکی ایجاد کرده‌­اند، دست کم، کیفیت و توانمندی نیروهای متخصص کشور را ندارند و باعث نارضایتی و از میان رفتن اعتماد مردم نسبت به پزشکان و کلینیک‌های پوست و مو میشوند.

در این راستا، یکی از اهداف تاسیس کلینیک بهروز ، ایجاد محیطی مطمئن و مجهز برای ارائه خدمات گوناگون در زمینه زیبایی و مراقبتهای پوستی است.

کلینیک بهروز اکنون با گرد هم آوردن کادری مجرب و پزشکان متخصص طراز اول، انواع خدمات پزشکی در زمینه بیماریهایپوستی و همچنین زیبایی را به بیماران خود ارائه میدهد. بهره ­گیری از دستگاههای لیزر همگام با تکنولوژی روز و استفاده از آخرین متدهای زیبایی از دیگر نقاط قوت کلینیک بهروز است.

بهروز درحال حاضر در زمینه پوست، مو، زیبایی و تغذیه فعالیت می نماید.

شما می­توانید با استفاده از راه­‌‌های ارتباطی ما، پزشک مورد نظر خود را انتخاب نموده و برای دریافت مشاوره و یا درمان بیماری­ها با همکاران ما در تماس باشید.

همچنین از طریق دنبال کردن حساب ما در شبکه ­های اجتماعی، می‌توانید با نمونه خدمات و فعالیت­های ما بیشتر آشنا شوید.

تلگرام کلینیک بهروز

اینستاگرام کلینیک بهروز