در کلینیک زیبایی قبل از انجام عمل‌های زیبایی، فرد چگونه مشاوره می‌شود؟

مشاوره برای انجام اعمال زیبایی در کلینیک زیبایی

مشاوره در کلینیک زیبایی فرصتی برای آگاهی از کارایی عمل زیبایی برای فرد است. مشاوره در کلینیک زیبایی یک گفتگوی دو طرفه خواهد بودکه هدفش پاسخگویی به سه سوال اساسی است:

  • آیا عمل زیبایی گزینه مناسبی برای فرد است؟
  • اگر بله، چه روش یا روش‌هایی بهتر است؟
  • کدام جراح برای انجام عمل انتخاب شود؟

پاسخ این سوالات از طریق ملاقات و پرس و جوی جزئیات با جراح پلاستیک و همکارانش قابل حصول است. هر جلسه مشاوره در کلینیک زیبایی ممکن است یک الی دو ساعت طول بکشد. اما مشاوره‌ای که از طرف جراح ارائه می‌شود باید چگونه باشد؟

اول از همه مشاوره باید به صورت رو در رو باشد. هنگامی که برای مشاوره در کلینیک زیبایی اقدام می‌کنید، ممکن است در ابتدا با دستیار جراح یا پرستار گفتگویی داشته باشید. طی آن، سوابق پزشکی شما چک می‌شود که باید در ارائه آن، نام بردن داروها و مکمل‌های مصرفی و حتی فعالیت‌های تفریحی خود صادق باشید. پس از آن، جراح پلاستیک را ملاقات خواهید کرد. در این جلسه باید در این مورد صحبت کنید که چه تغییری و چرا در بدنتان مد نظر است. احساستان در مورد بدن فعلی چیست و پس از جراحی دوست دارید چه احساسی در مورد بدنتان داشته باشید. اهداف‌تان را مطرح کنید، اینکه دوست دارید پس از جراحی چه شکلی باشید و دوست دارید چه تغییر خاص و جزئی ببینید. اینکه چه روش یا روش‌های جراحی می‌تواند اهداف شما را فراهم کند. نتایج هر یک از روش‌های مختلف جراحی چه خواهد بود و چه فرقی با سایر روش‌ها دارد. در مورد جزئیات روش جراحی بپرسید و اینکه شامل چه مراحلی است مثلا نوع بیهوشی، زخم و دوره ریکاوری. لازم است در مورد خطرات احتمالی حین جراحی و عوارض جانبی پس از جراحی نیز صحبت شود. همچنین سوابق پزشکی خود را با متخصص مطرح کنید.

ممکن است نیاز به بررسی قسمتی از بدن که می‌خواهید تغییرش دهید، وجود داشته باشد. اگر این ناحیه در محدوده سینه یا سایر نقاط پوشیده بدن باشد، نیاز به تعویض لباس و پوشیدن روپوش گشاد خواهد بود.

در مورد جزئیات دقیق هزینه جراحی و بیمه پرس و جو کنید. قیمت تمام شده روش جراحی که در نهایت انتخاب شده است شامل هزینه متخصص، هزینه اتاق عمل، بیهوشی، وسایل پزشکی مورد نیاز مانند ایمپلنت سینه و حتی ویزیت‌های پس از جراحی در دوره نقاهت است. همچنین در مورد مدت اعتبار و ثبات هزینه‌ها بپرسید چرا که قیمت‌های ارائه شده بوسیله بعضی متخصصین ممکن است مدت اعتبار محدودی داشته باشد. در صورت شامل شدن بیمه، در مورد نحوه پرداخت‌ها و تسویه حساب با بیمه بپرسید.

پیش از ترک کلینیک زیبایی در مورد مرحله بعدی و نحوه بستری شدن بپرسید. گاها ممکن است یک جلسه مشاوره نتواند 100 درصد شما را برای ادامه کار مطمئن کند. همیشه سوالات جدید ممکن است پیش بیایند. پس هیچ وقت نگران تماس گرفتن و تعیین قرار ملاقات برای مشاوره دوم نباشید.

برای کسب اطلاعات در رابطه با خدمات کلینیک بهروز روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تماس و تعیین وقت قبلی روی تماس با ما کلیک کنید.