حضور دکتر حمیدرضا شفیعی در کنگره سالیانه آکادمی پوست اروپا

کنگره زیبایی

کنگره زیبایی

یکی از افتخارات و نقاط قوت کلینیک بهروز، همکاری با پزشکان متخصص و مجربی است که با مطالعه و تلاش فراوان سطح توانمندی و دانش خود را ارتقا می‌دهند و با دستیابی به آخرین مقالات و تحقیقات، حاشیه‌ای امن از تخصص و تجربه برای بیماران خود فراهم می‌نمایند.
در رخدادی جدید، دکتر حمیدرضا شفیعی با حضور در دو کنگره مهم پوست و زیبایی اروپا، در خصوص شیوه‌های نوین در زمینه درماتولوژی و زیبایی به تبادل نظر با پزشکان و متخصصان مطرح جهان پرداختند. کنگره سالیانه آکادمی پوست اروپا که به میزبانی کشور سوییس برگزار می‌شود، یکی از مهمترین رخداد‌های درماتولوژی قلمداد شده و در آن جدیدترین درمان‌ها و آخرین دستاوردهای متخصصین پوست در جهان ارائه می‌شود. لازم به ذکر است، دکتر شفیعی به عنوان یکی از اعضای آکادمی پوست اروپا به عنوان مدعو در این کنگره حضور یافتند.
همچنین شرکت در کارگاه‌های تخصصی «گردهمایی متخصصین پوست آمستردام» و آشنایی با متدهای استاندارد و تازه‌های زیبایی، از دیگر فعالیت‌های دکتر شفیعی است. در این کارگاه‌ها متخصصین پوست و مو ضمن تبادل مقالات و اطلاعات در زمینه زیبایی، روش‌های نوین در تزریقات زیبایی مانند فیلرها و بوتاکس را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.