آیا رفع چین و چروک زیر چشم با روش غیر از جراحی هم امکان‌پذیر است؟

رفع چین و چروک زیر چشم با روش‌های غیر جراحی

افتادگی پلک و کیسه‌های چربی زیر چشم باعث سالخوردگی ظاهر فرد می‌شود. اگر کیسه‌های چربی زیر چشم، افتادگی پلک و چروک اطراف چشم شادابی ظاهری شما را از بین برده است می‌توانید بدون نیاز به جراحی به رفع چین و چروک زیر چشم بپردازید. پلکسر برای افرادی که به دنبال روشی موثر برای رفع چین و چروک زیر چشم هستند مناسب است.

پلکسر جایگزینی مناسب به جای جراحی‌هایی مانند بلفاروپلاستی برای رفع افتادگی زیر چشم و چین و چروک اطراف چشم است. پلکسر روشی نسبتا سریع برای برداشتن کیسه‌های چربی زیر چشم نیز هست.

درباره پلکسر چه می‌دانید؟

پلکسر برای محکم کردن پوست از تبدیل جامد به گاز استفاده می‌کند. به این منظور گازهای موجود در هوا را یونیزه کرده و به پلاسما تبدیل می‌کند. سپس با تولید قوس‌های الکتریکی کوچک، بدون اعمال گرمای ناخواسته به پوست، ناحیه مورد نظر را درمان می‌کند. این درمان برای انواع پوست مناسب است و می‌تواند برای رفع چین و چروک زیر چشم مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از پلاسما در پلکسر باعث بی‌خطری این درمان شده است. در حالی که استفاده از جریان الکتریکی در دیگر درمان‌ها برای برخی از بیماران مشکلاتی به همراه دارد. همچنین پلکسر با انقباض بیشتر پوست موجب نتایج بهتر در درمان می‌شود.

برای آشنایی بیش‌تر با پلکسر، نحوه اجرای درمان و نواحی قابل درمان با آن روی “پلکسر” کلیک کنید.

فواید استفاده از پلکسر برای رفع چین و چروک اطراف چشم

 • ظاهر جوان‌تر
 • نتایج طولانی مدت
 • بدون نیاز به ریکاوری
 • سفت شدن پوست زیر چشم و حذف کیسه‌های چربی
 • لیفت پلک بالا
 • رفع چین و چروک زیر چشم

رفع چین و چروک زیر چشم با پلکسر چگونه انجام می‌شود؟

برای برداشتن پوست اضافی اطراف چشم با استفاده از پلکسر به چاقوی جراحی یا لیزر نیاز نیست. بنابراین این روش خطرات ذاتی روش‌های جراحی سنتی را از بین برده است. ۳۰ دقیقه قبل از شروع درمان از کرم بی‌حس کننده موضعی برای کاهش ناراحتی بیمار استفاده می‌شود.

در طول درمان از بیمار خواسته می‌شود چشم‌های خود را باز و بسته کند. این امر به هدایت بهتر پزشک و درمان دقیق ناحیه مورد نظر کمک می‌کند. به این ترتیب بیمار بهترین نتیجه را کسب می‌کند.

برای رفع چین و چروک زیر چشم باید چند جلسه پلکسر انجام داد؟

پلکسر یک درمان تدریجی برای رفع چین و چروک زیر چشم است و به چند جلسه درمان نیاز دارد. برای کسب بهترین نتیجه حداقل ۳ جلسه درمان به فاصله ۶ هفته پیشنهاد می‌شود. معمولا هر جلسه پلکسر بیشتر از ۳۰ دقیقه طول نمی‌کشد.

آیا رفع چین و چروک زیر چشم با پلکسر، عوارض جانبی به همراه دارد؟

 • بیماران می‌توانند یک روز پس از درمان کارهای روزمره خود را از سر گیرند. برای پوشاندن محل درمان می‌توان از پوشاننده‌های آرایشی بهره برد.
 • زخم‌های کوچک ناشی از پلکسر پس از چند روز از بین می‌روند. از ساییدن و کندن آن‌ها بپرهیزید.
 • قرمزی ناحیه تحت درمان هم بعد از چند روز از بین می‌رود.
 • اگر پوست دچار پوسته ریزی شود، ۳ تا ۷ روز بعد از درمان متوقف می‌شود.
 • اثر کرم بی‌حس کننده ممکن است تا دو روز باقی بماند.
 • به طور کلی این درمان هیچ نوع عوارض جانبی پایداری به همراه ندارد.

اجازه ندهید چشمانتان باعث پیری شما شوند. به این منظور می‌توانید با تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشکان با تجربه کلینیک بهروز جوانی خود را بازیابید. برای تعیین وقت قبلی و دریافت اطلاعات تماس اینجا کلیک کنید.

إرای آشنایی با خدمات جوانسازی پوست کلینیک بهروز می‌توانید اینجا کلیک کنید.