زاویه دار کردن صورت به چه شکل انجام می‌شود؟

زیبایی چهره با زاویه دار کردن صورت

تغییر شکل صورت، افزایش حجم در ناحیه چانه یا گونه‌ها می‌تواند منجر به تاثیر چشمگیری در زیبایی فرد و جذابیت ظاهری وی گردد. از جمله این تغییرات زاویه دار کردن صورت خصوصا در ناحیه گونه‌ها و فک است. زاویه دار کردن صورت در این نواحی، که بوسیله بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، می‌تواند برای افزایش حجم صورت و مخفی کردن اثرات پیری نیز بکار برده شود.

قبل از انجام این جراحی پزشک ملاحظاتی مانند جنس پوست، زمینه‌های ژنتیکی، سن و سلامت جسم و روانی فرد را در نظر می‌گیرد. تصویربرداری از ناحیه فک انجام خواهد شد و ریسک‌های احتمالی مانند فشار خون، ترس، مصرف سیگار و توانایی انعقاد خون مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

در نهایت بر حسب خصوصیات هر فرد، نوع روش برای زاویه دار کردن صورت انتخاب می‌شود. از جمله رایج‌ترین این روش‌ها عبارتند از:

  • استفاده از پرکننده‌های تزریقی: در این روش از بافت‌های چربی خود فرد استفاده می‌شود. این روش ساده بوده و بوسیله بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در بسیاری از افراد نتیجه این روش تا مدت‌ها پایدار باقی می‌ماند در حالی که در تعداد معدودی ممکن است بعد از مدتی نیاز به تکرار تزریق باشد. همچنین انواع مختلف پرکننده‌های تجاری نیز وجود دارند که برای زاویه دار کردن صورت بطور موضعی و امن استفاده می‌شوند.
  • ایمپلنت‌های صورت: این ایمپلنت‌ها معمولا از جنس سیلیکون بوده و جامد هستند. اثر این ایمپلنت‌ها بسیار طولانی مدت است. این ایمپلنت‌ها در سایز و شکل‌های مختلف ساخته می‌شوند تا نیاز افراد برای زاویه دار کردن صورت به طور دلخواه را تامین کنند. همچنین در صورت ناراضی بودن فرد، ایمپلنت قابل تعویض و خارج کردن هستند.

تکنیک لیفتینگ: در این روش از انواع مختلف تکنیک‌های لیفتینگ صورت برای زاویه دار کردن آن استفاده می‌شود.

اگر می‌خواهید در مورد جوانسازی صورت با تزریق چربی مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تماس و تعیین وقت قبلی روی تماس با ما کلیک کنید.