تزریق زیبایی

بخش مهمی از پروسیجرهای زیبایی مربوط به تزریقات زیبایی است. مثل تزریق بوتاکس یا فیلر در صورت است. تزریقاتی که در بسیاری از موارد به صورت دوره ای برای جوانسازی و ایجاد حجم مناسب در صورت انجام می شود و طرفداران بسیاری دارد.

انواع تزریقات زیبایی

فیلرها

فیلرهای طبیعی یا چربی

از نقاط پرچربیِ بدن متقاضی ساکشن و در ناحیه­ های مورد نیاز تزریق می­شود. این عمل نسبت به بسیاری از اعمال زیبایی زمان­­ و هزینه بیشتری طلب می­کند اما به دلیل مزایای مهمی که دارد، علاقه­ مندان زیادی داشته و به کررات توسط پزشکان کلینیک بهروز انجام می­شود. از مزایای این نوع تزریق می­توان به ریسک بسیار پایین این عمل در بیماران پرریسک (مانند بیماران تخلیه ژل پاژ) اشاره کرد. از سویی به دلیل اینکه فیلر از بدن بیمار گرفته می­شود، دارای سلول­های بنیادی موجود در بافت چربی است و باعث تحریک کلاژن­سازی و جوانسازی طبیعی پوست میشود. نکته مهم در تزریق چربی این است که با 3 الی 4 بار تکرار تزریق، اثر آن دایمی و ماندگار خواهد شد.

فیلرهای ساختگی و دارویی

برندهای گوناگونی را شامل می­شود. این فیلرها بسته به ماندگاری و کشور سازنده قیمت­های مختلفی دارند و در ناحیه­ های متفاوتی قابل استفاده هستند. مهارت در تزریق انواع فیلر، استفاده از بهترین مواد،‌ آشنایی با ساختار اندام­های صورت و بهره­ مندی از آخرین دستاوردها و مقالات ارا‌‌ئه شده در جهان در ایجاد بهترین نتیجه تاثیرگذار است.

از فیلرها میتوان در موارد زیراستفاده کرد :

  1. برجسته سازی لب ها
  2. بهبود فرم صورت
  3. کم کردن خطوط و چین و چروک­های پوست
  4. بهبود ظاهر اسکارها و یا زخم­های فرورفته

در صورت تمایل به مشاوره و تعیین وقت با ما در تماس باشید.