وب سایت ما با استفاده از کوکی ها برای بهبود و شخصی سازی تجربه شما و نمایش تبلیغات (در صورت وجود). وب سایت ما همچنین ممکن است کوکی هایی را از اشخاص ثالث مانند بگذارد. با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می کنید که از کوکی استفاده کنید. ما خط مشی رازداری ما را به روز کرده ایم، لطفا روی دکمه کنار آن کلیک کنید تا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید.

خانه خدمات ما هایفوتراپی
هایفوتراپی

هایفوتراپی و رابطه آن با جوانسازی پوست

آنچه اکثر مردم از روش‌های مختلف جوانسازی پوست صورت انتظار دارند، باز شدن چین و چروک صورت و سفت‌تر شدن عضلاتی چون گونه و گردن است. علاقه به مبارزه با تاثیرات پیری تا حدی است که بسیاری، عوارض انجام عمل‌های جراحی و دریافت بیهوشی عمومی را به جان می‌خرند، تا ظاهری جوان‌تر به دست آورند. گرچه امروزه با استفاده از روش‌هایی چون تزریق بوتاکس، لیزر درمانی، prp،  لیفت با نخ… راه‌هایی ساده‌تر برای مقابله با پیری ایجاد شده است. اما یافتن راه حلی، پایدار، با تاثیر آنی و کمترین درد از چالش‌هایی است که دانشمندان و شرکت‌های سازنده تجهیزات پزشکی همیشه با آن روبه‌رو هستند.

کلینیک دکتر بهروز باریک‌بین افتخار دارد با معرفی جدید‌ترین فناوری پزشکی در زمینه لیفت پوست صورت،‌ به نام هایفو در خدمت مراجعه کنندگان و علاقه‌مندان به زیبایی و جوانی پوست باشد.

هایفوتراپی چیست؟

هایفو (HIFU) مدرن‌ترین شیوه برای لیفت صورت به روش غیرجراحی است. ساز و کار مورد استفاده در هایفو بر اساس اولتراسوند ساده یا همان امواج صوتی‌ست. بدین معنی که با این تکنولوژی فوقِ مدرن به شکلی دقیق و محاسبه شده، انرژی امواج صوتی را در عمق دلخواهی در لایه‌های زیرین پوست متمرکز می‌کنیم،‌ بدون اینکه آسیبی به سطح پوست برسانیم. استفاده از اولترا سوند پیش از این نیز در علم پزشکی سابقه داشته (به عنوان مثال دستگاه سونوگرافی) و از این جهت، از بی‌خطر بودن این سازوکار مطمئنیم.

بیمارانی که برای کشیدن پوست صورت و بهبود چین و چروک‌های صورت از دستگاه هایفو بهره می‌گیرند. در یک جلسه و بدون تحمل درد و زمان و هزینه زیاد. از بهترین شیوه حال‌ِ حاضر در دنیا بهره می‌گیرند.

هایفوتراپی بر روی چه اندام‌هایی تاثیر می‌گذارد؟

 • پلک‌های افتاده و آویزان
 • چین و چروک های صورت
 • چروک‌های کناره خارجی چشم‌ها
 • لیفت گونه‌ها و گردن
 • کاهش عمق خط خنده و رفع افتادگی گوشه‌های لب
 • رفع غبغب
 • سفت و محکم شدن پوست صورت

مزایای هایفوتراپی در مقابل سایر اقدامات پوستی؟

 • بدون انجام عمل جراحی باز، پوستتان به بهترین شیوه کشیده می‌شود.
 • تنها در یک جلسه و از همان روز اول نتیجه را به وضوح احساس خواهید کرد.
 • با انجام یک جلسه هایفو‌تراپی تا حدود دوسال تاثیر آن را بر روی عضلات گونه، گردن و پلک احساس می‌کنید.
 • این کار بدون تحمل درد و خون‌ریزی انجام می‌شود و به همین دلیل کاملا سرپایی و بدون درد‌سر است.

چه کسانی بهتر ین نتیجه را از هایفو می‌گیرند؟

می‌دانیم که روند پیر شدن از سن سی‌ سالگی آغاز می‌شود. اما اکثر افراد با گذر از سن 40 سالگی آثار بالا رفتن سن را بر روی صورت خود مشاهده می‌کنند. بهتر است با مشاهده شلی و افتادگی‌های متوسط روی پوست صورت نسبت به انجام هایفوتراپی اقدام کنیم با اینهمه، دکتر باریک‌بین و همکاران در صورت مشاهده چروک‌ها و افتادگی‌های عمیق بر روی صورت و گردن اقداماتی چون تزریق چربی و استفاده از دستگاه RF   یا لیفتد با نخ را در کنار هایفو به بیماران خود توصیه می‌کند تا تاثیر این عمل را به بالاترین حد خود برساند.

ما در کلینیک دکتر بهروز باریک ­بین چه کیفیتی را به شما ارائه خواهیم داد؟

در حال حاضر کلینیک‌های مختلفی عمل هایفو‌ را برای مراجعین خود انجام می‌دهند. اما به دلیل بالا بودن مواد مصرفی در این دستگاه و علاقه به پایین نگه‌داشتن قیمت برای جلب مشتری بیشتر، باعث شده تا بسیاری از مدت‌ زمان انجام کار و یا سایر شروط کافی برای انجام یک عمل هایفوی مناسب کم کنند و این مسئله عامل بسیاری از نارضایتی­ ها در کلینیک­های غیرتخصصی است. در کلینیک بهروز، ما بیشترین کیفیت و بالاترین استانداردهای هایفو را به وسیله اپراتورهای متخصص و کارآموخته به شما ارائه خواهیم داد.

در صورت نیاز به مشاوره و تعیین وقت، کلیک کنید.