وب سایت ما با استفاده از کوکی ها برای بهبود و شخصی سازی تجربه شما و نمایش تبلیغات (در صورت وجود). وب سایت ما همچنین ممکن است کوکی هایی را از اشخاص ثالث مانند بگذارد. با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می کنید که از کوکی استفاده کنید. ما خط مشی رازداری ما را به روز کرده ایم، لطفا روی دکمه کنار آن کلیک کنید تا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید.

خانه خدمات ما لیفتینگ با نخ

لیفتینگ با نخ

صورت انسان در سال‌ها‌ی اولیه زندگی و تا دهه سوم آن، طرحی مثلثی دارد و اجزا صورت در این مثلث تعریف می‌شوند، می‌دانیم که کلاژن‌سازی پوست با بالارفتن سن متوقف می‌شود و نسخ نرم صورت نیست قوام و بایستگی خود را از دست می‌دهد. این ماجرا منجر به وارونه شدن مثلث صورت می‌شود. روند وارونه شدن مثلث صورت، با نشانه‌های پیری پوست و از دست رفتن تدریجی شادابی و کشسانی صورت بروز می‌کند. یکی از راه های درمان این موضوع لیفتینگ با نخ است. بسیاری از مراجعین به کلینیک‌های زیبایی و پزشکان متخصص، به دنبال درمان این افتادگی و ترمیم نواحی شل و آویزان صورت هستند. تکنیک‌های مختلف جراحی نیز سال‌هاست یکی از پرطرفدارترین راه‌های درمان افتادگی صورت شده‌اند. این در حالی است که بسیاری از افراد، از جراحی‌های تهاجمی و دریافت بی‌هوشی برای موضوعات این چنینی ابا دارند. همین موضوع شرکت‌های پزشکی و متخصصان را بر این داشته تا روش‌ها و راهکارهای جدید مبازره با پیری صورت را امتحان کنند. راه‌هایی که در بعضی از موارد تاثیری مثبت داشته و توانسته عده زیادی از متقاضیان عمل‌های سنگین زیبایی را به خود جذب کند.

 

یکی از این راه‌ها، استفاده از روش لیفتینگ با نخ است که روی نواحی مختلف صورت انجام می شود. نخ‌های بالا برنده یا لیفتینگ دو نوع جذبی و غیرقابل جذب دارند.

جنس نخ‌های جذبی که خواهان زیادی دارد، از PDO است که برای سال‌های سال در جراحی‌هایی همچون قلب مورد استفاده قرار گرفته است، و حالا نیز در شاخه زیبایی و توسط متخصصان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه انجام پروسیجر لیفتینگ با نخ ، نسوج نرم صورت بالا کشیده شده و در محل خود باقی می‌مانند در نتیجه ظاهر چهره جوانتر و شاداب‌تر می‌شود.

نوع دیگری از نخ‌های قابل استفاده در لیفتینگ با نخ ، نخ‌های سیلوئت هستند. سیلوئت برندی آمریکایی است که مزایایی فراوان دارد. این نخ دارای تاییدیه   FDA است و به لحاظ کیفیت و میزان اثر، گوی رقابت را از دیگر برندها ربوده است. نخ سیلوئت ازماده‌ای به نام پلی‌پروپیلن ساخته شده که سالهاست برای انجام بخیه‌های داخل بدن از آن استفاده می‌شود. بر روی این نخ‌ها قلاب‌های مخروطی  قرار دارد که به بافت صورت وصل شده و باعث بالابردن، معلق نگه داشتن و ثابت ماندن پوست می‌شود.

لیفت با نخ از جهات مختلف قابل بررسی است:

نخست اینکه، نتایج این عمل بلافاصله بعد از انجام بر روی صورت آشکار می‌شود و با گذشت چند روز کشیدگی و زیبایی اندام‌های صورت به اوج خود می‌رسد.

دوم، برای انجام آن نیاز به تحمل بیهوشی عمومی و هزینه‌های گزاف نیست.

سوم، نخ‌ها طول عمری موقت داشته و بعد از طی نمودن دوره‌ای مشخص جذب شده و بنابراین جای نگرانی برای عدم رضایت و یا دوست نداشتن فرم جدید چهره برای افراد کم‌تر است.

اما در مورد این عمل باید گفت که مانند هر عمل دیگر کیفیت مواد مورد استفاده، دانش و تجربه پزشک و ساختار بافت صورت بیمار تاثیر به سزایی در نتیجه دارد.

در صورت نیاز به مشاوره و یا تعیین وقت با ما در ارتباط باشید.

photo_2017-02-04_17-53-35