وب سایت ما با استفاده از کوکی ها برای بهبود و شخصی سازی تجربه شما و نمایش تبلیغات (در صورت وجود). وب سایت ما همچنین ممکن است کوکی هایی را از اشخاص ثالث مانند بگذارد. با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می کنید که از کوکی استفاده کنید. ما خط مشی رازداری ما را به روز کرده ایم، لطفا روی دکمه کنار آن کلیک کنید تا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید.

خانه خدمات ما جوانسازی پوست
جوانسازی پوست

جوانسازی پوست ، کلید واژه اصلی مراجعه مردم به مراکز درمانی و زیبایی است. اکثر مردم از مشاهده نمودِ پیری بر روی پوست صورت غمگین می شوند و علاقه دارند که شادابی و زیبایی دوران جوانی تا همیشه بر چهره شان بماند. به همین دلیل هم علم پزشکی زیبایی پیشرفت های زیادی در سالهای اخیر داشته و انواع محصولات خدمات برای احقاق این آرزو به بازار وارد شده است.

کلینیک بهروز در حال حاضر خدمات بسیاری را در زمینه جوانسازی پوست ارائه میکند. از لیزر درمانی گرفته تا جراحی های مختلف پوستی، برخی از این خدمات را در قسمت های دیگر وب سایت معرفی کرده ایم. خدمات دیگر کلینیک بهروز برای جوانسازی پوست به شرح زیر است:

لیزر اربیوم

امروزه از لیزرها برای درمان اثرات ناشی از پیری پوست استفاده زیادی می­شود. یکی از لیزرهای موثر در این زمینه اربیوم است. اربیوم در درمان اثرات پیری بر روی پوست و جوان سازی آن نش مهمی دارد. با این دستگاه لایه های سطحی پوست را ترمیم میکنیم.

ازبین بردن کلویید یا همان گوشت اضافه (که به دلیل جراحی، سوختگی و یا جوش ایجاد می­شود) تخریب خال­های سطحی، بهبود جوشگاه­ ها آکنه، از بین بردن بعضی ضایعات پوستی برجسته مانند زگیل نیز از کاربردهای لیزر اربیوم است. استفاده از اربیوم باعث شفاف و سفت شدن پوست صورت می­شود چرا که این لیزر به سلولها حمله میکند و با تبخیر آب موجود در آنها، باعث تخریب سلولهای لایه های رویی پوست      می شود. این موضوع باعث لایه برداری سطحی پوست شده و درنهایت چروکهای سطحی رو از روی صورت شما پاک میکند. خوب است بدانید، اربیوم توانایی کار بر روی انواع رنگ پوست و نواحی دست و گردن را دارد.

قبل از درمان با اربیوم به این نکات توجه کنیم:

 • مراقبت کامل از تابش اشعه آفتاب تا یک ماه پس از انجام لیزرهایی نظیر اربیوم ضروری است. بنابراین بهتر است در کشور ما در فصل­های گرم از این روش، استفاده نشود. بهترین زمان برای انجام این لیزر بین ماه­های آبان تا اسفند است.
 • اگر سابقه بروز تبخال در صورت و بدنتان دارید، باید از داروهای ضد ویروس تبخال استفاده کنید. بنابراین به پزشکتان این موضوع را اطلاع دهید.
 • توصیه­هایی که دستیاران بعد از انجام لیزر برای آبرسانی و پانسمان دارند را جدی بگیرید!
 • برای عادی شدن پوست و آشکار شدن نتایج لیزر، چند ماهی وقت لازم است.

لیزر CO2

یکی از محبوب­ترین، کارامدترین و پرکاربردترین روش­ها در جوان­سازی پوست لیزر co2 است. با استفاده از قدرت این لیزر در تخریب بافت­های ناهنجار پوستی، ایرادات ظاهری پوست را از بین می­بریم و برای ترمیم پوست در مواردی چون، از بین بردن جوشگاه آکنه، اسکار زخم و سوختگی و بخیه و همچنین تحریک کلاژن سازی، بهره می­گیریم.

لیزر CO2، با ایجاد گرما در لایه­ های مختلف پوست، آن را به ایجاد کلاژن­های تازه ترغیب میکند. یعنی در کنار تخریب لایه ­های رویی، در لایه­ های زیرین فشار و فاکتورهای لازم برای ایجاد کلاژن را محیا می­سازد.

در چه مواردی از لیزر co2 بهره می­گیریم؟

 • سفت شدن پوست و ازبین بردن چین و چروک­های سطحی صورت
 •   انواع ماه گرفتگی
 • درمان جای زخم­ها و زگیل­ها
 •   سطوح اولیه برای درمان سرطان پوستی

برای انجام لیزر CO2 ابتدا پوست را به حد ممکن بی­حس میکنیم. تا بیمار کمترین درد را در زمان تخریب لایه­ های بیرونی احساس نماید. در کلینیک بهروز، CO2 یکی از روش ­های موفق در درمان جوشگاه آکنه است و به عنوان روشی مکمل در کنار سابسیژن (به روش دکتر باریک ­بین) در بهبود بیماران بسیاری سهیم بوده است.

قبل از درمان با CO2 به این نکات توجه کنیم:

 • مراقبت کامل از تابش اشعه آفتاب تا یک ماه پس از انجام لیزرهایی مانند CO2 ضروری است. بنابراین بهتر است در کشور ما در فصل­های گرم از این روش، استفاده نشود. بهترین زمان برای انجام این لیزر بین ماه­های آبان تا اسفند است.
 • اگر سابقه بروز تبخال در صورت و بدنتان دارید، باید از داروهای ضد ویروس تبخال استفاده کنید. بنابراین به پزشکتان این موضوع را اطلاع دهید.
 • توصیه­هایی که دستیاران بعد از انجام لیزر برای آبرسانی و پانسمان دارند را جدی بگیرید!
 • برای عادی شدن پوست و آشکار شدن نتایج لیزر، چند ماهی وقت لازم است.

تزریق چربی صورت:

بسیاری از مراجعه کنندگان کلینیک بهروز به دنبال راهی بی­خطر و ماندگار برای ایجاد فرم مناسب در قسمت­های مختلف صورت مانند خط خنده، گونه­ ها، زیر چشم و قسمت­های دیگر هستند. گرچه همیشه استفاده از فیلرهایی مانند ژل­های موقت طرفداران خود را دارد. اما تزریق چربی به دلایل زیادی، بهترین روش برای این کار محسوب می­شود.

در حال حاضر، بهترین  و ایمن­ترین روش برای حجم­ دهی به صورت و جوانسازی آن، تزریق چربی است. در این روش تیم پزشکی کلینیک بهروز با بهره­ گیری از تکنیک­های بی­حسی موضعی، چربی مورد نیاز برای تزریق به بافت صورت را از قسمتهایی چون پهلوها، ران و شکم برداشت کرده و بعد از جداسازی خون و بخش­های غیرمفید، آن را به بخش­هایی که نیاز به فرم­ دهی و لیفت دارند، انتقال می­دهند.

رهاورد این روش، نمود بسیار طبیعی آن بر روی پوست صورت است. همچنین، چربی به دلیل اینکه از بدن خود بیمار گرفته می­شود، برخی خطرات فیلرهای دارویی را نخواهد داشت.

مزایای تزریق چربی:

 • تزریق چربی، یک درمان تک مرحله ­ای نیست. همکاران ما در کلینیک بهروز، چربی گرفته شده از بدن بیمار را در دمای منفی هشتاد درجه نگه­داری می­کنند و با تزریق آن در دو تا سه بار بعد از تزریق اولیه، باعث بهره­ مند شدن پوست از سلول­های بنیادی موجود در چربی بدن می­شوند.
 • به دلیل اینکه چربی در چند مرحله به بافت مورد نظر اضافه می­شود، ماندگاری طولانی داشته و اثرات زیبایی بخش خود را در صورت فرد، همیشگی خواهد کرد.
 • جدای از اثری که تزریق چربی، به عنوان یک فیلر طبیعی بر شکل صورت دارد. باعث جوانسازی و کشیده شدن پوست در اثر گذشت زمان میشود.
 • به این دلیل که چربی مورد نیاز برای این کار از بدن خود بیمار گرفته می ­شود، روشی مطمئن برای افرادی که پیش از این تجربه تخلیه ژل داشته ­اند، است.

در صورت نیاز به مشاوره و یا تعیین وقت، کلیک کنید.