دکتر بهروز باریک بین

دکتر بهروز باریک بین متخصص توانمند کشور و موسس کلینیک بهروز، در سال ۱۳۵۴ متولد شد و در سال ۱۳۷۲ با موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه دو رقمی ۹۴ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد.

دکتر بهروز باریک بین در تمام سال‌های تحصیل پزشکی عمومی جزء دانشجویان ممتاز بود و در نهایت با کسب سهمیه یک درصد اول دانشگاه موفق شد، مجوز شرکت در آزمون دستیاری سال ۱۳۷۹ را دریافت نماید.

دکتر بهروز باریک بین در این آزمون رتبه ۹ را به دست آورد و بدین ترتیب در رشته پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان پوست رازی مشغول به تحصیل شد و پس از ۴ سال با کسب رتبه اول بورد تخصصی پوست در سال ۱۳۸۳ فارغ التحصیل گردید.

از آن پس، به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تا سال ١٣٩٢ مشغول به آموزش و پژوهش بود و هم اکنون نیز، عضو شورای پژوهشی مراکز تحقیقاتی پوست و لیزر این دانشگاه است.

دکتر بهروز باریک بین به مدت چهار سال قائم‌مقام مرکز تحقیقات کاربرد لیزر در علوم پزشکی بود و طی این مدت به پژوهش بر روی کاربرد لیزر در علم درماتولوژی پرداخت که حاصل آن تالیف کتاب کاربرد لیزر در رشته تخصصی پوست بود.

علاقه دکتر بهروز باریک بین بیش از هرچیز به رشته زیبایی (Cosmetology) بوده و تعداد زیادی از بیماران را تاکنون تحت درمان‌های مختلف شامل لیزر درمانی، تزریقات بوتاکس و ژل و یا چربی و نیز کاشت مو قرار داده است.

همچنین در کنگره‌های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته و با مراکز خارج کشور مانند انستیتو درماتولوژی تگزاس به ریاست استاد برجسته، جناب آقای دکتر رضا قهستانی در ارتباط است.

دکتر بهروز باریک بین سوای از فعالیت‌های بالینی، دستاوردهایی چون ابداع روش نوین سابسیژن (نوعی درمان جوشگاه آکنه) را در کارنامه خود دارد.

همچنین یکی از مشغولیت‌های اصلی ایشان درمان بیماران نیازمند به تخلیه ژل است. ایشان در روزهای مشخصی در کلینیک بهروز به درمان‌ بیماران می‌پردازند.