در سال 1382 با موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه دو رقمی 11 وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شد. وی در تمام سال های تحصیل پزشکی عمومی جزء دانشجویان ممتاز بود و پس از فارغ التحصیلی از  پزشکی عمومی در سال 1389 موفق به کسب رتبه 14 در آزمون دستیاری سال 1390  شد و بدین ترتیب در رشته پوست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول به تحصیل شد و پس از سپری کردن  4 سال دوره دستیاری تخصصی پوست و نیز  موفقیت در  آزمون گواهینامه تخصص در سال 1394 فارغ التحصیل گردید.
وی همچنین  پس از کسب مدرک تخصص در  آزمون بورد تخصصی سال 1394 شرکت نموده و مفق به کسب بورد تخصصی  پوست،مو و لیزر گردید.
از آن پس وی به عنوان  متخصص پوست  مشغول به آموزش و پژوهش میباشد.
وي طي اين مدت به پژوهش در حیطه های  مختلفی از  علم درماتولوژي پرداخته كه حاصل آن چاپ مقالات متعددی در مجلات معتبر ایرانی و خارجی و نیز  تاليف كتاب تخصصی  ” راهنمای کاربردی  تزریق بوتاکس  .” میباشد. ایشان علاوه بر درمان بیماریهای پوستی به قسمت  زیبایی (Cosmetology) در رشته پوست علاقمند بوده و تعداد زیادی از بیماران را تاکنون تحت درمان های مختلف شامل لیزر درمانی، تزریقات بوتاکس و ژل و یا چربی و نیز کاشت مو و  قرار داده است. همچنین وی عضو مراکز علمی نظیر  مرکز تحقيقات پوست و سلولهاي بنيادي و انجمن متخصصین پوست ایران بوده و در کنگره ها و سمینارها و برنامه های علمی  متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته و دارد.وی همچنین عضو هیات داوران مجله علمی و پژوهشی پوست و سلولهای بنیادین)Assotiated editor مجله Skin and stem cell journal از سال 2013 ) و نیز عضو هیات داوران GSL Journal of Dermatology _Global scientific  Library(کتابخانه علمی جهانی/بخش مقالات تخصصی پوست)میباشد.
فعالیت های درماني ايشان در حال حاضر در بیمارستان شهید چمران و بیمارستان نیکان و کلینیک بهروز و کلینیک دکتر فایزه احمدی و  مطب شخصی خود در  بلوار کاوه  مي باشد.
از علایق ایشان در حیطه تخصص پوست :   تزریق فیلر ( ژل و تزریق چربی ) و انجام انواع لیزرها،جوانسازی و  درمان انواع اسکار میباشد.
همچنین داروهای ساختنی ( ترکیبی ) ایشان  در درمان انواع مشکلات پوستی بین بیماران شناخته شده( محبوب) است.