وب سایت ما با استفاده از کوکی ها برای بهبود و شخصی سازی تجربه شما و نمایش تبلیغات (در صورت وجود). وب سایت ما همچنین ممکن است کوکی هایی را از اشخاص ثالث مانند بگذارد. با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می کنید که از کوکی استفاده کنید. ما خط مشی رازداری ما را به روز کرده ایم، لطفا روی دکمه کنار آن کلیک کنید تا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید.

خانه Team دکتر بهرام اشراقی

دکتر بهرام اشراقی

پلاستیک و ترمیم چشم


واجد شرایط

متخصص پوست و مو

اطلاعات تماس

شنبه - سه شنبه 09:00 - 17:00
چهارشنیه 09:00 - 13:00
پنج نبه تعطیل

دکتر بهرام اشراقی

دکتر بهرام اشراقى دانش‌آموخته دوره پزشکى عمومى در دانشگاه شهید بهشتى و متخصص چشم‌پزشکی دانشگاه تهران است. رتبه اول امتحان ارتقا دستیارى در سالهاى ٨٣ و ٨۴ جزو دستاوردهاى ایشان طى این دوره است.

دکتر بهرام اشراقى در سال ٨۶ به عنوان رتبه اول بورد تخصصى کشورى شناخته شد و این دستاورد از طرف وزیر بهداشت، جامعه جراحان ایران و انجمن چشم‌پزشکی مورد تقدیر قرار گرفت. از همان سال به عنوان عضو هیات علمى دانشگاه تهران (بیمارستان فارابى، قطب علمى چشم پزشکى کشور) مشغول به کار شد.

یک سال بعد وارد بخش فوق تخصصى پلاستیک و ترمیمى چشم شده که فعالیت در این بخش تا امروز ادامه یافته است. ایشان در سال ۲۰۰۸ در امتحان بین‌المللی چشم‌پزشکى رتبه برتر را کسب کرده و به عنوان یکى از شش دانش آموخته برتر چشم‌پزشکی در سطح جهان شناخته می‌شود.

طى سال‌هاى ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ به عنوان رابط انجمن چشم‌پزشکی ایران و انجمن بین المللى چشم در اروپا فعالیت داشته‌اند و در سال ٩٢ به رتبه دانشیارى ارتقا پیدا کرده و در سال ۲۰۱۳ جهت فرصت مطالعاتى در زمینه جراحیهای پلاستیک و ترمیمى چشم در بیمارستان Bascom Palmer آمریکا مشغول به فعالیت شدند.

این بیمارستان طى ده سال اخیر به عنوان بیمارستان برتر چشم‌پزشکی آمریکا شناخته شده است. طى همین دوره با تعدادى از جراحان پلاستیک برتر آمریکا نیز در زمینه جوانسازى صورت همکارى داشته و سپس به ایران بازگشت.

دکتر بهرام اشراقى درسال‌هاى فعالیت خود مقالات متعدد را به چاپ رسانده و کتاب ایشان در زمینه تصویربردارى حدقه به عنوان کتاب برتر جشنواره چشم‌پزشکی شمس شناخته شد.

طى همین مدت سخنرانی‌هاى متعدد در سمینارهاى چشم‌پزشکی، در ارتباط با بیماریهای پلک، مجراى اشکى و حدقه داشته و اداره کننده برخى از جلسات جراحى پلاستیک و جوانسازى صورت بوده‌اند.

ایشان به ارائه پوستر و مقاله در کنگره‌هاى بین‌المللى داخل و خارج کشور پرداخته و داور چندین مجله بین‌المللى چشم‌پزشکی هستند.

وب‌سایت دکتر بهرام اشراقی : http://www.dreshraghi.ir