وب سایت ما با استفاده از کوکی ها برای بهبود و شخصی سازی تجربه شما و نمایش تبلیغات (در صورت وجود). وب سایت ما همچنین ممکن است کوکی هایی را از اشخاص ثالث مانند بگذارد. با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می کنید که از کوکی استفاده کنید. ما خط مشی رازداری ما را به روز کرده ایم، لطفا روی دکمه کنار آن کلیک کنید تا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید.

خانه Team دکتر سمیه حجازی نیا

دکتر سمیه حجازی نیا

متخصص پوست و مو


واجد شرایط

متخصص پوست و مو

اطلاعات تماس

شنبه - سه شنبه 09:00 - 17:00
چهارشنیه 09:00 - 13:00
پنج نبه تعطیل

دکتر سمیه حجازی نیا

پژوهشگر مرکز تحقیقات پوست و سلول بنیادی دانشگاه تهران و بیمارستان مصطفی خمینی تهران
عضو انجمن متخصصین پوست ایران

دكتر سميه حجازي نيا متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران و عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشند.

 

دکتر سمیه حجازی نیا در سال 1386 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند و سپس تخصص خود را در رشته پوست، مو، زیبایی و لیزر از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران دریافت نمودند.

دکتر سمیه حجازی متخصص پوست در تهران در مرکز تحقیقات پوست و سلول بنیادی دانشگاه تهران به فعالیت پژوهشی و پزشکی مشغول می باشند.

از جمله فعالیت های آکادمیک دکتر سمیه حجازی می توان به موارد زیر اشاره داشت: برگزاری ورک شاپ های تخصصی آموزشی در حیطه پوست برای متخصصین پوست، سخنرانی در کنگره های تخصصی و عضویت در انجمن متخصصین پوست ایران.

دکتر سمیه حجازی متخصص پوست در تهران با بیش از 11 سال سابقه پزشکی و طبابت به فعالیت درمانی و زیبایی مشغول می باشند و خدمات پزشکی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر سمیه حجازی ارائه می شود شامل لیزر درمانی، لیزر موهای زائد، مزوتراپی، لیپوماتیک (ساکشن چربی های بدن و صورت)، جوانسازی پوست، رفع چین و چروک، تزریق بوتاکس، تزریق چربی و فیلر، لیفتینگ، هایفو، میکرونیدلینگ، درمان ریزش مو، درمان انواع بیماری های پوستی و غیره می باشد.