لیفتینگ با نخ برای کدام نواحی صورت انجام می‌شود؟

لیفتینگ با نخ

استفاده از نخ سیلوئت در لیفتینگ با نخ

یکی از روش‌های لیفتینگ با نخ که در کلینیک بهروز انجام می‌شود، استفاده از نخ‌های سیلوئت است. لیفتینگ با نخ سیلوئت ضمن فرم‌دهی عالی به چهره، ظاهری شاداب به شما می‌بخشد. نخ سیلوئت روشی جدید است که برای لیفت صورت، گردن و ابرو به کار می‌رود. نقش این نخ‌ها مقابله با کاهش حجم صورت و افتادگی پوست در اثر افزایش سن است.

تمامی محصولات سیلوئت در میشیگان آمریکا تولید می‌شوند و تحت نظارت دقیق بهداشتی قرار می‌گیرند. نخ سیلوئت کاملا طبیعی است و با جذب در پوست، اثر کاهش حجم صورت را تعدیل می‌کند. بر اساس مطالعات بالینی، واکنش‌های آلرژیک نسبت به این درمان رد شده است. بنابراین لیفتینگ با نخ برای انواع پوست مناسب است.

نتایج حاصل از این درمان بلافاصله ظاهر می‌شوند. این نتایج با توجه به سن فرد و شیوه زندگی او ۱۸-۱۲ ماه باقی می‌مانند.

لیفتینگ با نخ یک مکمل عالی برای بوتاکس و تزریق ژل است. هنگام انجام لیفت با نخ یا بعد از آن می‌توان برای ارتقای نتایج از تزریق بوتاکس بهره برد.

اگر علاقه‌مندید مطالب بیش‌تری درباره لیفت با نخ مطالعه کنید می‌توانید روی “هر آنچه باید درباره لیفت با نخ بدانیم” کلیک کنید.

نواحی قابل درمان در لیفتینگ با نخ

لیفت با نخ می‌تواند برای درمان بخش‌های مختلف صورت به کار رود که در زیر به شرح آن‌ها پرداخته‌ایم:

فرم دهی صورت

با ایجاد ۳-۲ شکاف در هر طرف برای کاشت نخ می‌توان فرم صورت را بازسازی کرد. به طوری‌که گونه‌ها نمایان‌تر شده و پوست سفت و محکم شود.

فک پایین

با ایجاد دو شکاف در هر طرف، حجم گونه‌ها افزایش می‌یابد و فرم صورت بازسازی می‌شود.

گونه و استخوان گونه

با ایجاد دو شکاف در هر طرف، گونه‌ها حجیم‌تر به نظر می‌رسد. استخوان گونه برجسته‌تر می‌شود و خط لبخند ناپدید می‌شود.

ابرو

با ایجاد ۱ شکاف در هر طرف، انتهای ابرو بالا می‌رود. به این ترتیب چشم‌ها بازتر دیده می‌شوند.

گردن

با ایجاد ۳-۲ شکاف در هر طرف، پوست گردن ساختار طبیعی خود را بازیافته و صاف‌تر به نظر می‌رسد.

در کلینیک بهروز لیفتینگ با نخ در مدت ۳۰ دقیقه انجام می‌شود. نتایج درمان کاملا طبیعی هستند. برای مشاهده این خدمت در کلینیک بهروز می‌توانید روی لینک کلیک کنید. لیفتینگ با نخ علاوه بر جوانسازی پوست به شما کمک می‌کند دوباره شادابی و طراوت ظاهری خود را احساس کنید. لیفتینگ با نخ با بهبود ساختارهای صورت مانند گونه و چانه و بازیابی حجم آن‌ها ظاهری جوان‌تر به شما هدیه می‌کند.
برای دریافت اطلاعات تماس و تعیین وقت قبلی می‌توانید روی “تماس با ما” کلیک کنید.